Ratowniczy Bank Wiedzy  Komenda Powiatowa PSP w Bartoszycach    Polska Akcja Humanitarna


      Główne info:
       [ Komenda  ]
       [ Strażacy ]
       [ Historia  ]
       [ Przetargi ]
       [ Statystyka  ]
      Powiat:
       [ Powiat  ]
       [ Bezpieczeństwo  ]
      Galeria:
       [ Wydarzenia ]
       [ Sprzęt  ]
       [ Strażnica  ]
       [ Ćwiczenia  ]       Inne:
       [ Odnośniki  ]
       [ Forum Strażackie  ]




Głosuj na tę stronę!

      Kontakt:
       [ Web ]
       [ WebExpress ]
       [ Księga gości ]
      






   

Dane na dzień 01.07.2006

st.ogn

BARNIK

ZENON

Starszy Ratownik

asp. sztab.

BOGACZ

ANDRZEJ

Kierownik Sekcji

st. ogn.

BOIWKO

MAREK

Staszy Operator Sprzetu Specjalnego

asp.sztab.

BOIWKO

LEONARD

Zastępca Komendanta Powiatowego

st. sekc.

BRYL

ANDRZEJ

starszy ratownik - kierowca

str.

Chilmanowicz

Bartłomiej

stażysta

asp. sztab.

DĄBKOWSKI

STANISŁAW

Kierownik sekcji

st. sekc.

DĄBROWNY

JAN

starszy technik

mł. ogn.

DOBKO

IRENEUSZ

Starszy ratownik - kierowca

st. str.

DOWGIAŁŁO

MARCIN

Młodszy ratownik

asp. sztab.

GRABUŚ

PIOTR

Dowódca Zmiany

asp.

GUZ

RYSZARD

Starszy Operator Sprzetu Specjalnego

st. kpt.

HARHAJ

Andrzej

Dowódca JRG

mł. asp.

HARHAJ

IRENEUSZ

Dowódca zastępu

asp.

Hejno

Paweł

Inspektor

str.

Kasprowicz

Mirosłąw

Stażysta

st. ogn.

KASPRZAK

LESZEK

Dowódca Zastępu

st.str.

KINDLARSKI

EUGENIUSZ

Młodszy Ratownik

asp. sztab.

KORDOWSKI

PIOTR

Kierownik Sekcji

st. sekc.

KOZIATEK

SYLWIA

Starszy technik

asp.

KOZŁOWSKI

ARTUR

Dowódca Zmiany

mł. kpt.

KRAJEWSKI

BOGUSŁAW

Dowódca Zmiany

ogn.

KRUK

ARTUR

Operator Sprzętu Specjalnego

str.

Makarewicz

Daniel

Młodszy ratownik

st.sekc.

MAZUR

ANDRZEJ

Starszy Ratownik

st. ogn.

NACHIŁO

JAN

Pomocnik dyżurnego operacyjnego

mł. ogn.

NOWAK

ADAM

Pomocnik dyżurnego operacyjnego

st. ogn.

POPŁAWSKI

JAROSŁAW

Operator Sprzętu Specjalnego

mł. ogn.

RACZKOWSKI

JAROSŁAW

Starszy ratownik - kierowca

mł. ogn.

SIKORSKI

ZBIGNIEW

Ratownik

mł. ogn.

SIUDEK

KRZYSZTOF

Pomocnik dyżurnego operacyjnego

ogn.

STAŃCZYK

ANDRZEJ

Dowódca zastępu

st. ogn.

STAŚKIEWICZ

LESZEK

Operator sprzętu Specjalnego

mł. bryg.

SZAMRETO

ANDRZEJ

Komendant Powiatowy

str.

Szczygielski

Maciej

Młodszy ratownik

kpt.

Szeląg

Jan

Młodszy specjalista

mł. ogn.

SZYMSKI

ANDRZEJ

Starszy ratownik - kierowca

st. sekc.

TYPA

ANDRZEJ

Dowódca zastępu

st.ogn.

WAWIROWICZ

BOGDAN

Dowódca Zastępu

mł. ogn.

WINCZEWSKI

KRZYSZTOF

Starszy ratownik - kierowca

st.ogn.

WOŁOSZ

MIECZYSŁAW

Staszy Operator Sprzetu Specjalnego

st.ogn.

ZDANOWICZ

BOGUSŁAW

Pomocnik Dyżurnego Operacyjnego




    wykonanie i prowadzenie: Piotr K.